Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Goszczanówko

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Płomykowo

Płomykowo(Goszczanówko + 13 km)

470 000 zł17 713 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapewni Ci absolutną prywatność i przestrzeń, jakiej nie znajdziesz na typowych osiedlach? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością podziału?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Janczewo

Janczewo(Goszczanówko + 19 km)

311 000 zł3 112 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka budowlana w Janczewie. Powierzchnia 3112 mkw., kształt zbliżony do kwadratu. Położona przy drodze asfaltowej, dobry dojazd z Gorzowa. Uzbrojenie w drodze. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Basztowa

Santok(Goszczanówko + 14 km)

123 840 zł1 376 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Santok powiat Gorzowski Działka o powierzchni 1376m2 i wymiarach ok 36m2/37,55m idealna pod budowę niedużego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gralewo

Gralewo(Goszczanówko + 16 km)

619 000 zł114,77 m² 5 393,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Wyjątkowy dom z bali w otoczeniu natury Gralewo | blisko Gorzów Wielkopolski Szukasz miejsca, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory kończą przy kominku z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipki Wielkie

Lipki Wielkie(Goszczanówko + 5 km)

599 000 zł266 m² 2 251,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 866 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w Lipkach Wielkich. Lokalizacja: lipki Wielkie to wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowe Kurowo

Nowe Kurowo(Goszczanówko + 14 km)

250 800 zł20 900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o pow. 2,09 hektara położona w Nowym Kurowie. Teren działki zróżnicowany, z pięknymi widokami, działka od południa graniczy z lasem. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Murzynowo

Murzynowo(Goszczanówko + 17 km)

91 000 zł1 171 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pławin

Pławin(Goszczanówko + 9 km)

295 000 zł170 m² 1 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w miejscowości Pławin, gm. Stare Kurowo. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 170 mkw., położona na dużej 32-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Osiedle Poznańskie(Goszczanówko + 21 km)

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom jednorodzinny 119 m z ogrodem Osiedle Poznańskie #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie(Goszczanówko + 21 km)

120 000 zł1 121 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka o pow. 1.121 m2, położona ok. 300 m do lasu. Bezpośrednie sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Goszczanówko

Goszczanówko,lubuskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 680 m²

NA sprzedaż gospodarstwo dom 220 m2 ziemia 14,68 ha goszczanówek, woj. Lubuskie. Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 220 m2 w miejscowości Goszczanówek, woj. lubuskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goszczanówko

Goszczanówko,lubuskie

900 000 zł150 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Sprzedam dom w Goszczanowku, woj. lubuskie. 180m kw, z sadem i ogrodem, zarybiony staw: 16x55m kw, obora, stodola, garaz, maszyny rolnicze, polozony w bardzo zacisznym miejscu, grunt (ok.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij